איטליה »

רומא

בישול עם ילדים

בישול עם ילדים

השוואת מחירים מלונות בעולם

טיול ברומא

טיול ברומא 

בא לכם רומנטיקה במיטבה? מרגישים צורך להתאוורר ולהיות בלי הילדים, הלחצים של היומיום, החשבונות והעבודה ולטוס למקום שבו רק שניכם תהיו במרכז?- רומא היא המקום!

להמשך קריאה


24 שעות אחרונות בניו יורק

טיול בניו יורק 

נותרו 24 שעות. עדיין אין שמלה, בגדי חורף ולפחות שני זוגות נעליים. אנחנו קמים בבוקר במלון המדהים שלנו אמריטניה שנמצא במרכז ניו יורק ולמרות הלחץ של העזיבה אנחנו לא מוותרים על הגראנדה לאטה והבייגל עם גבינת הפילדלפיה המעלפת בסטארבקס שמתחת למלון.

להמשך קריאה


תאילנד ארץ הפינוקים

תאילנד 

כל מי שרוצה נופש/ים/אוכל טוב/מסג'ים/פינוקים/בילוים וכדומה מוזמן לגן העדן הטרופי תאילנד. לטיול יצאנו שני זוגות, בטיסת אל על לבנגקוק ומשם טיסת המשך עם "תאי אייר" לפוקט . לאחר הרבה שעות טיסה התמקמנו במלון "פאטונג ביץ" הקרוב לים (מיקום מצויין, לא יקר ומעולה).

להמשך קריאה


הוסיפו את העסק שלכם לאתר - חינם

רומא

רומא למטייל

מזרקת טרוי רומא 

רומא אחת מהערים היפות והמעניינות בעולם. עיר כיכרות שוקקת ומהירה בה מכל פינה נשקפת היסטוריה מפוארת. בירת ארץ המגף מציעה עושר היסטורי, דתי ואמנותי – מבחר ארמונות ומוזיאונים ולצלילי מנגינת השפה האיטלקית לא בטוח ממה תתפעלו יותר, מפאר קריית הוותיקן, שרידי הקולוסאום או המהירות בה חולפות בכבישים מכוניות הפיאט והקפה המשובח שתלגמו. עד שתגיע המזוודה במסוע - טיפל'ה על בירת האימפריה לשעבר: רומא ממוקמת על פני נהר הטייבר. על פי האגדה, העיר נוסדה ע"י התאומים רומלוס ורמוס, בניו של מארס, אל המלחמה, אשר ננטשו על גדות הנהר וגודלו בידי זאבה(סמל העיר). בשנת 510 לפני הספירה הפכה רומא לרפובליקה. במאה השנייה לפני הספירה שלטה רומא במרכז איטליה ובדרומה וכך החלה להתהוות האימפריה הרומאית ששלטה ביד רמה בכל אגן הים התיכון. כיום, מתגוררים ברומא כ-2.7 מיליון איש....

להמשך קריאה 

מפת העיר רומא

בניית אתרים: אורן וסרשפרונג - www.joomla-israel.co.il